Profil spoločnosti

Spoločnosť AA Gold Company s.r.o. je na trhu od roku 2006. Od začiatku svojho vzniku sa zaoberala obchodovaním s drahými kovmi. Svoju obchodnú činnosť vykonávala prevažne na území Slovenska a v krajinách Európskej únie. V roku 2010 do našej spoločnosti vstúpil investor z Dubaja a následne sa naše obchodné aktivity rozšírili do krajín Spojených arabských emirátov a Turecka.

Investičné zlato a striebro

Zaoberáme sa veľkoobchodom s investičnými mincami. Investičné mince sú najlepšia možnosť uloženia a zhodnotenia financií. Zlato, striebro a iné kovy z dlhodobého hľadiska predstavujú najstabilnejšiu možnosť zhodnotenia Vášho kapitálu. Ceny na svetových trhoch sú dlhodobo vyrovnané a stúpajú.

Zlaté a strieborné polotovary

V prípade požiadavky klienta vieme vyrobiť aj polotovary na výrobu všetkých druhov medailí.

Medaily

V roku 2013 začala naša spoločnosť reagovať na požiadavky klientov a začali sme sa venovať výrobe medailí a platničiek podľa konkrétnej požiadavky klienta. Medailu dokážeme vyrobiť aj od jedeného kusu po sériovú výrobu.

Recyklácia zlomkov

Naša spoločnosť sa zaoberá aj výkupom zlomkového zlata. Po osobnej dohode s klientom vieme toto zlomkové zlato zrafinovať a vrátiť vo forme čistých kovov alebo odkúpiť od klienta vo forme zlomkov.

Pure Gold

Zlato je najobľúbenejším investičným kovom zo všetkých vzácnych kovov. Viac ako päťtisíc rokov slúži zlato ako stabilný uchovávateľ hodnoty majetku.

KONTAKT

AA GOLD Company s.r.o.
Bajkalská 9/B
83104 Bratislava
Slovakia

Tel: +421-949-48-47-46
E-mail: info@aagold.sk

IČO: 36 718 858
IČ DPH: SK2022298641

KONTAKTUJTE NÁS

© 2015 Copyright - AA Gold Company